İsmet Acun

How Did We Do It?

İsmet Acun Orman Ürünleri San. Tic. A.Ş.

Bizi öne çıkaran konular

Ürün Yelpazesi

- Ahşap Kablo Makaraları
- Kontrplak Makaralar
- Çelik Makaralar
- Karton Makaralar

1

Makara Özellikleri

- Sağlam İnşaa
- Uzun Ömür
- Uygun Maliyet
- Geniş Koleksiyon ve Ürün Yelpazesi
- Isıl İşlem
- Fırın - Kurutma

2

Nakliye Makaraları

Endüstriyel türde güç kablosu üreten şirketler için nakliye makaralarının önemi hem masraf hem de çevresel hassasiyet açısından tartışılamaz.

Bu süreçteki birikimimiz ve yatırımlarımız aracılığıyla kablo üreticilerinin nakliye çözümlerine katkıda bulunuyoruz.

3

Nasıl Başardık?

Sektörde geçen çeşitli yılların ardından, üretim ve ticaret deneyimi ile şirketimiz mükemmel ağ zincirimiz aracılığıyla tüm müşterilere karşı dost canlısı, birinci sınıf ve zamanında servis temeline yönelil başarıyla iyi bir itibar oluşturmuş ve geliştirmiştir.

Bazıları dünyanın önde gelen şirketleri olan Dünya ve Türk Kablo Endüstrisi üreticilerine, kaliteli ürün yelpazesini, firma taleplerine uygun özel çözümlerimiz ile en avantajlı şekilde sunmaktayız.

Müşterilere Mesajımız

Geleceğin Kablo Dünyasında, yıllarca başarıyla yürüttüğümüz ahşap kablo makarası üretme bilgimizi ve deneyimimiz güç kabloları, telekom kabloları ve kablo endüstrilerine ham madde olarak sunmak ve tüm müşterilerimize kapsamlı bir ürün yelpazesi, hızlı teslimat ve uygun çözümleri sunmak;

 

Tekliflerimizi esnek ve özel bir şekilde sunacağız, en kaliteli ve güçlü yapıya sahip ve çeşitli makara teslim hizmetlerine ve rekabetçi fiyatlara sahip olacağız ve böylece müşterilerimiz kendi işlerinin diğer hususlarına odaklanabilecek ve kar edebilecekler.

Lojistik

İsmet ACUN şirketi esnek ve özelleştirilmiş Ahşap Kablo Makara hizmeti sunmaktadır, böylece değerli müşterilerimizin en iyi kalite ürün yelpazesi ile zamanlama ve ticaret karına odaklanabilir. Müşterimizi genellikle hızlı bir şekilde ve özel boyutlarda makaraya ihtiyaç duyduklarında belirtilen zamanda birinci sınıf hizmet alır. Stoklarımız ile birleştiğinde hizmetlerimiz kesinlikle müşterilerimize en iyi seçimi ve mükemmel kaliteyi ve asgari masraflar ve mükemmel zamanlama sunar.

 

Organizsayonumuz bünyesinde 2009 yılında kurduğumuz lojistik bölümümüz sayesinde zaman ve masraf sorunlarını en aza indirdik ve böylece hizmet sunduğumuz şirketlere ve kendi üretim hattımıza ham madee açısında katma değer sağladık.

Depolama - Paketleme - Teslimat

Ahşap Kablo Makara kitlerimiz proje siparişleri uyarında hazırlanır ve müşterinin talepleri & gereksinimleri uyarınca etiketlenir.

Modern depolama tesislerimizde, paletli stokumuz en modern iade ekipmanları içeren özelleştirilmiş depo içerisinde bulunmaktadaır.

Organize Sanayi Bölgesinde yer alan ofisler ve deopolar ve ülkenin kalbinde yer alan üretim ve depolama tesisleri ile yerel ana pazarların tüm noktalarına Mersin Limanı, İzmir Limanı, Antalya Limanı aracılığıyla İhracat Piyasalarının tğm noktalarına rahatlıkla tederik edebiliriz. Kalitesi garanti edilen kapsamlı ağımız müşteri hizmeti talep tarihlerine araçlarımız ile hızlı ve güvenlik teslimat yapılmaktadır.

İsmet Acun Orman Ürünleri San. Tic. A.Ş.

Üretim Bandımız

İletişime Geçin
1
Scan the code
İsmet Acun Orman Ürünleri San. Tic. A.Ş.
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabilirim?