İsmet Acun

About Us

Kurumun Üstün Başarı Geçmişi

3 Nesile uzanan, Başkan Sn. İsmet ACUN'un 1975 yılından gerçekleştirmiş olduğu beri ahşap kablo makarası üretimi elde ettiği bilgisi ve birikimini birleştiren ve merkezi Burdur/Türkiye'de yer alan İSMET ACUN ORMAN ÜRÜNLERİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş. günümüzde Türk piyasasında en büyük ahşap kablo makarası üreticisi durumuna gelmiştir.

Yıllık 17.000 adet ahşap kablo makarası üretim kapasiteli Burdur'da yer alan ilk üretim tesisi ile başlayan ve daha sonraki yıllarda modernizasyon ve entegre tesis projeleri ile artan kapasitesi ve Isparta Endüstriyel Organize Bölgesindeki yeni üretim tesisi ile birlikte; Günümüzde ahşap makara üretiminin %80'i iş yaptığımız şirketler ile dış piyasalara ihracat için kullanılmaktadır.

Şirketin Misyonu

Misyonumuz adil ve en iyi ticari - iş pratikleri aracışığıyla profesyonel iş başarısına erişmektir. Türkiye'nin hızla büyüyen ve en umut verici Kablo Üretim Piyasalarındaki müşterilerimizi memnun etmek ve katma değer sağlamak üzerinde durmaktayız.

Ana hattımızı oluşturan Ahşap Kablo Makaralarına büyük önem vererek ve etkin olduğumuz piyasaya yeni ürünler sunmaktayız.

Kablo Endüstrilerindeki değerli müşterilerimize en iyi & mükemmel ürünleri uygun fiyatlar ve Çevresel sürdürülebilirlik, kurumsal sosyal sorumluluk, doğruluk, yenilik ve ticari mükemmellik ile birlikte sunmayı amaçlamaktayız.

İsmet Acun Orman Ürünleri San. Tic. A.Ş.

Hakkımızda

Firmamız yönetim kurulu başkanı İsmet ACUN 1975 yılından bu yana edinmiş olduğu bilgi ve birikimlerini gelişen teknoloji ile birleştirerek 1999 yılında İSMET ACUN ORMAN ÜRÜNLERİ SANAYİ  TİCARET A.Ş.’yi Burdur’da kurdu. Burdur tesislerinde şu anda 5000 m² kapalı 10000 m² açık sahada günlük 100 m³ tomruk işlenmektedir.

Isparta Organize Sanayide 5000 m² kapalı 10000 m² açık alana sahip modern entegre tesisimizde 2011 yılı başında üretime başlamıştır.

Üretim alanımız içerisinde yerli ve ithak tomruklardan üretilen ISPM-15 standarlarına uygun kablo sevk makarası, fırınlanmış rabıta, lambri, parkelik, inşaatlık, doğrulamalık kereste, mermer sandığı, palet bulunmakta olup, imalatımızın %80’i çalıştığımız firmalar tarafından yurtdışı ihracat işlemlerinde kullanılmaktadır.

Mamullerimizin kurutma işlemi için, ISPM-15 standartlarında son sistem 1.250 m³ kapasiteli fırınlarımız, HT: Işıl İşlem, KD: Fırınlama (Nemi %19’un altına düşürme) ve DB: Kabuğundan soyulmuş ağaçtan imalat belgelerimiz bulunmaktadır.

Firmamızın genel prensibi kaliteden ödün vermeden değişik üretim alternatiflerini çalıştığımız firmalar ile paylaşarak, zamanında ve eksiksiz olarak karşılamaktır.

İsmet Acun Orman Ürünleri San. Tic. A.Ş.

Üretim Bandımız

İletişime Geçin
1
Scan the code
İsmet Acun Orman Ürünleri San. Tic. A.Ş.
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabilirim?