Biz Burdur Fabrikası Isparta Fabrikası Belgelerimiz Lojistik

ismetacun-ara

Biz

baskanFirmamız yönetim kurulu başkanı İsmet ACUN 1975 yılından bu yana edinmiş olduğu bilgi ve bikimlerini gelişen teknoji ile birleştirerek 1999 yılında İSMET ACUN ORMAN ÜRÜNLERİ SANAYİ TİCARET A.Ş. yi Burdur’da kurdu. Isparta Organize Sanayinde 5000m2 kapalı 10000m2 açık alana sahip modern entegre tesisimizde 2011 yılı başında üretime başlamıştır.

Üretim alanımız içerisinde yerli ve ithal tamruklardan üretilen ISPM-15 standartlarına uygun kablo sevk makarası, firınlanmış rabita, lambri, parkelik, doğramalık kereste, mermer sandığı, palet bulunmakta olup imalatımızın %80’i çalıştığımız firmalar tarafından yurtdışı ihracat işlemlerinde kullanılmaktadır.

Mamüllerimizin kurutma işlemi için ISPM-15 standartlarında son sistem 150m3 kapasiteli fırınımız. HT: Isıl işlem, KD: Fırınlama ( Nemi :%19’un altına düşürme) ve DB: Kabuğu soyulmuş ağaçtan imalat belgelerimiz bulunmaktadır.

Firmamızın genel prensibi kaliteden ödün vermeden değişik üretim alternatiflerini çalıştığımız firmalar ile paylaşarak, zamanında ve eksiksiz olarak karşılamaktır.

Now, day one 2 has a new map view on ios, which you can access with the map button in bustling here the bottom tab bar